Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

EffectEro - kapsula për të rritur potencën

5 5 1 5
EffectEro - kapsula për të rritur potencën
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-Y1:973
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4500 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt rrënjë lulekuqe;
 • Ekstrakt Panax Ginseng;
 • Saw ekstrakt palmetto.

Mënyra e aplikimit

 1. 3 herë në ditë, 1 kapsulë;
 2. Pini me shumë ujë;
 3. Rekomandohet të pini një gotë ujë të pastër jo të gazuar para se të pini.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: për pushtet;
 • Formulari i lëshimit: kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Shuma në një paketë: 15 kapsula.

Po kërkoni ku të blini kapsula për të rritur potencën - EffectEro në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej EffectEro me çmimin më të ulët për vetëm: 4500 ALL Blej kapsula për të rritur potencën - EffectEro në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4500 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Prostamid
  Prostamid
  ilaç për prostatitin
  4800 ALL
 • ReAction
  ReAction
  kapsula për potencë
  4500 ALL
 • RePeat
  RePeat
  mjete për rivendosjen e ereksionit dhe potencës së vazhdueshme
  4490 ALL
 • BigLover
  BigLover
  xhel për zgjerimin e penisit
  4500 ALL