Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

EasySlim - Çaj hollimi

5 5 1 5
EasySlim - Çaj hollimi
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-RA:964
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Kim;
 • Lule kamomili;
 • Fruta e koprës;
 • Leh kore,;
 • Fruti i bredhit;
 • Rrënja e jamballit;
 • Sanë me gjethe.

Mënyra e aplikimit

 1. Pini çaj dy ose më shumë herë në ditë;
 2. Rezultatet më të mira arrihen kur çaji pihet në mëngjes, pasdite dhe mbrëmje para gjumit;
 3. Kohëzgjatja e rekomanduar e trajtimit - 1 muaj.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: humbje peshe;
 • Formulari i lëshimit: një pije;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve.

Po kërkoni ku të blini Çaj hollimi - EasySlim në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej EasySlim me çmimin më të ulët për vetëm: 4800 ALL Blej Çaj hollimi - EasySlim në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4800 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju