Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Varydex - krem kundër venave me variçe

5 5 1 5
Varydex - krem kundër venave me variçeVarydex - krem kundër venave me variçe
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-JJ:934
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4490 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Xhinko biloba;
 • Ekstrakt majdanozi;
 • Ekstrakt i sherebelës;
 • Ekstrakt i lëvores së shelgut të bardhë.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni krem në një shtresë të hollë në zonat problematike;
 2. Fërkojeni me lëvizje rrethore masazhi për disa minuta;
 3. Nuk kërkon shpëlarje;
 4. Kryeni procedurën 1 - 2 herë në ditë.

Informacioni

 • Prodhuesi: Granada LLC;
 • Indikacionet për përdorim: nga venat me variçe;
 • Formulari i lëshimit: krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Vëllimi: 80 ml.

Po kërkoni ku të blini krem kundër venave me variçe - Varydex në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej Varydex me çmimin më të ulët për vetëm: 4490 ALL Blej krem kundër venave me variçe - Varydex në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4490 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju