Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Choco Lite - çokollatë dobësuese

5 5 1 5
Choco Lite - çokollatë dobësueseChoco Lite - çokollatë dobësueseChoco Lite - çokollatë dobësuese
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-JF:906
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4490 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Kakao pluhur;
 • Ekstrakt Spirulina;
 • Krunde tërshëre;
 • Proteina e bizeleve;
 • Proteina e orizit.

Mënyra e aplikimit

 1. Shtoni 2 lugë të produktit në 250 ml ujë ose qumësht dhe trazojeni;
 2. Ju gjithashtu duhet të zëvendësoni çdo vakt tjetër me një pije;
 3. Pranohet në një kurs deri në 4 javë.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: dobësim;
 • Formulari i lëshimit: pluhur;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Vëllimi: 150 g.

Po kërkoni ku të blini çokollatë dobësuese - Choco Lite në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej Choco Lite me çmimin më të ulët për vetëm: 4490 ALL Blej çokollatë dobësuese - Choco Lite në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4490 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju