Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Dermal - xhel nga psoriaza

5 5 1 5
Dermal - xhel nga psoriaza
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-8N:898
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Vaj peme çaji;
 • Fara liri;
 • Aloe;
 • Ekstrakt rrënjë rodhe;
 • Vaj buckthorn.

Mënyra e aplikimit

 1. Vendosni kremin në një shtresë të hollë në lëkurë të thatë dhe të pastruar;
 2. Fërkojeni me lëvizje të lehta;
 3. Nuk kërkon shpëlarje;
 4. Kryeni procedurën 1 - 2 herë në ditë;
 5. Kursi minimal - zgjat 30 ditë.

Informacioni

 • Prodhuesi: Granada LLC;
 • Indikacionet për përdorim: nga psoriaza;
 • Formulari i lëshimit: krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Vëllimi: 230 ml.

Po kërkoni ku të blini xhel nga psoriaza - Dermal në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej Dermal me çmimin më të ulët për vetëm: 4800 ALL Blej xhel nga psoriaza - Dermal në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4800 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera