Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Optimove - produkt i artritit

5 5 1 5
Optimove - produkt i artrititOptimove - produkt i artrititOptimove - produkt i artritit
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-TX:859
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Thua e Djallit Afrikan;
 • Kondroitin;
 • Glukozamina;
 • Ekstrakt rrëshire në temjan;
 • Bromelain.

Mënyra e aplikimit

 1. Kapsulat duhet të merren dy herë;
 2. 30 minuta para ngrënies;
 3. Pini shumë ujë;
 4. Kohëzgjatja mesatare e kursit është 4 javë.

Informacioni

 • Prodhuesi: Sashera-Med LLC;
 • Indikacionet për përdorim: për nyje;
 • Formulari i lëshimit: kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë që nuk i kalon 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Shuma në një paketë: 30 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Po kërkoni ku të blini produkt i artritit - Optimove në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej Optimove me çmimin më të ulët për vetëm: 4990 ALL Blej produkt i artritit - Optimove në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4990 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju