Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Fortunella - kapsula hollimi

5 5 1 5
Fortunella - kapsula hollimi
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-Z5:853
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 6000 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt kafeje jeshile;
 • Ekstrakt Guarana;
 • L-karnitin;
 • Ekstrakt çaji jeshil.

Mënyra e aplikimit

 1. Kapsulat merren me ujë ose lëng;
 2. Kapsulat merren dy herë në ditë në mëngjes dhe pasdite;
 3. Për rezultatin maksimal duhet të ndiqni udhëzimet në shkronjë, pa lënë mënjanë asnjë konsum;
 4. Doza nuk duhet të rritet pasi kjo nuk do të përshpejtojë procesin e humbjes së peshës.

Pajisjet

 • Kapsula;
 • Udhëzimet.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: I hollë poshtë;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Shuma në një paketë: 30 kapsula;
 • Një lloj: I hollë poshtë;
 • Paketimi: Banka.

Po kërkoni ku të blini kapsula hollimi - Fortunella në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej Fortunella me çmimin më të ulët për vetëm: 6000 ALL Blej kapsula hollimi - Fortunella në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 6000 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju