Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Cardiline - produkt stabilizues i presionit

5 5 1 5
Cardiline - produkt stabilizues i presionitCardiline - produkt stabilizues i presionitCardiline - produkt stabilizues i presionit
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-W5:849
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Hithra;
 • Murriz;
 • Vitamina B6;
 • Riboflavin;
 • Tiaminë.

Mënyra e aplikimit

 1. Merrni 1 kapsulë;
 2. 2 herë në ditë;
 3. Ndërsa hahet;
 4. Kohëzgjatja e pranimit nuk është më shumë se 1 muaj.

Informacioni

 • Prodhuesi: Likasso;
 • Indikacionet për përdorim: nga presioni;
 • Formulari i lëshimit: kapsula;
 • Më e mira para datës: 3 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Shuma në një paketë: 20 copë;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Po kërkoni ku të blini produkt stabilizues i presionit - Cardiline në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej Cardiline me çmimin më të ulët për vetëm: 4990 ALL Blej produkt stabilizues i presionit - Cardiline në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4990 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju