Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Maral Gel - xhel për zgjerimin e penisit

5 5 1 5
Maral Gel - xhel për zgjerimin e penisitMaral Gel - xhel për zgjerimin e penisitMaral Gel - xhel për zgjerimin e penisit
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-PZ:78
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • acid sukinik;
 • Rrënja Maral.

Mënyra e aplikimit

 1. Në lëkurë të pastër dhe të tharë paraprakisht, vendosni një shtresë të hollë të barabartë gjatë gjithë gjatësisë. Më pas fërkojeni me pëllëmbë të pastër me lëvizje të butë rrethore për 5-7 minuta. Mos lani;
 2. Përsëriteni procedurën çdo ditë gjatë gjithë kursit, kohëzgjatja e së cilës është të paktën 30 ditë. Kurset e tilla duhet të përsëriten për qëllime parandaluese deri në 2-3 herë në vit.

Informacioni

 • Prodhuesi: LLC Farmacia Vostok;
 • Indikacionet për përdorim: për rritje;
 • Formulari i lëshimit: xhel;
 • Më e mira para datës: 3 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Vëllimi: 50 ml.

Po kërkoni ku të blini xhel për zgjerimin e penisit - Maral Gel në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej Maral Gel me çmimin më të ulët për vetëm: 4800 ALL Blej xhel për zgjerimin e penisit - Maral Gel në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4800 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera