Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Detonic - ilaç për peshën

5 5 1 5
Detonic - ilaç për peshën
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-SK:693
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt gjethe aloe;
 • Fruta e murrizit;
 • Ekstrakt fara kungulli;
 • Lemongras;
 • Ekstrakt kërpudha thupër Chaga.

Mënyra e aplikimit

 1. Merrni një kapsulë në mëngjes dhe në mbrëmje;
 2. Pas vaktit;
 3. Pini me ujë të pastër;
 4. Kursi - 15-20 ditë.

Informacioni

 • Prodhuesi: BERNADETTE;
 • Indikacionet për përdorim: dobësim;
 • Formulari i lëshimit: kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Vëllimi: 50 g;
 • Paketimi: Vazo plastike.

Po kërkoni ku të blini ilaç për peshën - Detonic në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej Detonic me çmimin më të ulët për vetëm: 4990 ALL Blej ilaç për peshën - Detonic në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4990 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju