Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Inno Gialuron - serum kundër rrudhave

5 5 1 5
Inno Gialuron - serum kundër rrudhave
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-TE:460
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Acid hialuronik;
 • Ekstrakt kamelie;
 • Acid folik.

Mënyra e aplikimit

 1. përgatitja e lëkurës së fytyrës për aplikimin e serumit;
 2. aplikimi i përmbajtjes së shishes në një sasi të vogël në lëkurën e fytyrës;
 3. shpërndani me lëvizje masazhi;
 4. përdorni ilaçin dy herë në ditë për 30 ditë.

Informacioni

 • Prodhuesi: Hendel LLC;
 • Indikacionet për përdorim: nga rrudhat;
 • Formulari i lëshimit: serum;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Vëllimi: 40 ml.

Po kërkoni ku të blini serum kundër rrudhave - Inno Gialuron në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej Inno Gialuron me çmimin më të ulët për vetëm: 4800 ALL Blej serum kundër rrudhave - Inno Gialuron në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4800 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju