Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

UpSize - krem për zgjerimin e gjoksit

5 5 1 5
UpSize - krem për zgjerimin e gjoksit
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-YS:449
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt Pueraria mirifica;
 • Deoksimeroestrol;
 • Vaj thelbësor i lules së trëndafilit;
 • Ekstrakt Rhizome i asphodeloid anemarrhena;
 • Vaji i makadamisë;
 • Gjalpë Shea;
 • Vitamina E;
 • Vaj jojoba.

Mënyra e aplikimit

 1. aplikoni krem për lëkurën e pastër;
 2. fërkojeni në lëkurë me lëvizje masazhi;
 3. përdorni çdo ditë;
 4. pamja e efektit është 1-2 muaj.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: për rritje;
 • Formulari i lëshimit: krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Vëllimi: 75 ml.

Po kërkoni ku të blini krem për zgjerimin e gjoksit - UpSize në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej UpSize me çmimin më të ulët për vetëm: 4800 ALL Blej krem për zgjerimin e gjoksit - UpSize në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4800 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju