Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Black Latte - ilaç për peshën

5 5 1 5
Black Latte - ilaç për peshën
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-6T:173
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Omega-3;
 • Qumesht arre kokosi;
 • Karboni aktiv;
 • L-karnitin.

Mënyra e aplikimit

 1. Hidhni ujë të nxehtë në një filxhan ose turi;
 2. Shtoni disa lugë çaji Kafe me Qymyr të Zi Latte;
 3. Llokoçis mirë për të zbutur lëngun;
 4. Pini kafe me mëngjes - dhe brenda 24 orëve të ardhshme trupi do të kalojë në djegien e dhjamit;
 5. Kursi bazë zgjat rreth një muaj.

Informacioni

 • Prodhuesi: Handel LLC;
 • Indikacionet për përdorim: dobësim;
 • Formulari i lëshimit: pluhur;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Vëllimi: 100 g.

Po kërkoni ku të blini ilaç për peshën - Black Latte në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej Black Latte me çmimin më të ulët për vetëm: 4800 ALL Blej ilaç për peshën - Black Latte në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4800 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju