Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Wormin - produkt anti-parazit

5 5 1 5
Wormin - produkt anti-parazit
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-PX:1110
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4990 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Arre;
 • Karafil;
 • Moringa;
 • Naftës.

Mënyra e aplikimit

 1. Merrni një kapsulë çdo ditë, gjysmë ore para ngrënies;
 2. Kursi zgjat nga tre muaj.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: Nga parazitet;
 • Formulari i lëshimit: Kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Shuma në një paketë: 20 copë.

Po kërkoni ku të blini produkt anti-parazit - Wormin në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej Wormin me çmimin më të ulët për vetëm: 4990 ALL Blej produkt anti-parazit - Wormin në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4990 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju

 • Parazol
  Parazol
  përzierje çaji kundër parazitëve
  4800 ALL
 • Germixil
  Germixil
  ilaç parazit
  4750 ALL
 • Germitox
  Germitox
  ilaç natyral për eleminimin e plotë të parazitëve
  4750 ALL
 • Germostop
  Germostop
  ilaç për infeksionin parazitar të trupit
  4700 ALL