Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

GoSlim - Çaj hollimi

5 5 1 5
GoSlim - Çaj hollimi
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-Q4:1037
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Kim dhe Kamilica;
 • Komorac;
 • Kora Krusine i plod Smerke;
 • Sladiç Unë rendis Sene.

Mënyra e aplikimit

 1. Shtoni një goSlim u u u š š ili ili v v v v v v ode;
 2. Çaji Pijte dvaput ili više puta dnevno. Rezultatet më të mira gjenden kur pini ujë, përsëri mund të pini spinaq. Preparučuje se da se ne pije na prazan stomak;
 3. Trajtimi i rekomanduar i trajtimit - 1 muaj.

Informacioni

 • Prodhuesi: Netline LLC;
 • Indikacionet për përdorim: Dobësim;
 • Formulari i lëshimit: Çaj;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Shuma në një paketë: 1 kompjuter.

Po kërkoni ku të blini Çaj hollimi - GoSlim në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej GoSlim me çmimin më të ulët për vetëm: 4800 ALL Blej Çaj hollimi - GoSlim në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4800 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju