Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh

5 5 1 5
Nautubone - krem për dhimbje shpine dhe nyjesh
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-HI:1029
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4800 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Ekstrakt Symphytum officinale;
 • Vaj pelargonium graveolens;
 • Vaj pelargoinium roseum;
 • Vaj Salvia sclarea;
 • Vaj Anthemis nobilis.

Mënyra e aplikimit

 1. Fërkoni xhel Nautubone në zonën e përflakur dhe masazhoni butë;
 2. Përdorni 3-4 herë në ditë;
 3. Shpëlajeni pas përdorimit.

Informacioni

 • Prodhuesi: Netline LLC;
 • Indikacionet për përdorim: për dhimbje të kyçeve;
 • Formulari i lëshimit: krem;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve.

Po kërkoni ku të blini krem për dhimbje shpine dhe nyjesh - Nautubone në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej Nautubone me çmimin më të ulët për vetëm: 4800 ALL Blej krem për dhimbje shpine dhe nyjesh - Nautubone në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4800 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju