Helpful Pharmacy - produkte cilësore shëndetësore natyrore në Shqipëri | Produkte natyrore cilësore me çmime të ulëta |Porosia me një klikim | |Mallrat natyrore me dërgesë në Shqipëri |Vlerësime pozitive të klientëve
Qyteti juaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista
24 orë në ditë, 7 ditë në javë

ImunProst - ilaç për prostatitin kronik

5 5 1 5
ImunProst - ilaç për prostatitin kronik
 • Numri i artikullit: lng:sq-ALB-5D:1011
 • Disponueshmëria në depon e prodhuesit: Ende në magazinë
 • Deklarata e konformitetit
  ALL
 • Çmimi: 4900 ALL
Arka e shpejtë
Mënyrat e pagesës: para ose kartë krediti pas marrjes
Kushtet e dorëzimit: 1-4 ditë

Opsionet e dorëzimit: në postë ose me korrier në shtëpinë tuaj (specifikoni detajet dhe kushtet e dërgesës falas përmes telefonit në një bisedë me operatorin)

Struktura

 • Vaj fara kungulli;
 • Zinku;
 • Hithra;
 • Likopen.

Mënyra e aplikimit

 1. Merrni 1 kapsulë 2 herë në ditë me vaktet;
 2. Kursi minimal është 40 ditë.

Informacioni

 • Indikacionet për përdorim: nga prostatiti;
 • Formulari i lëshimit: kapsula;
 • Më e mira para datës: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet në një temperaturë jo më të madhe se 25C. Mbajeni larg fëmijëve;
 • Shuma në një paketë: 30 copë.

Po kërkoni ku të blini ilaç për prostatitin kronik - ImunProst në Shqipëri me çmimin më të ulët?

Online Helpful Pharmacy mund te blej ImunProst me çmimin më të ulët për vetëm: 4900 ALL Blej ilaç për prostatitin kronik - ImunProst në Shqipëri me një çmim të reduktuar: 4900 ALL mundeni ne farmaci Helpful Pharmacy.

Ky produkt në qytete të tjera

Këto produkte mund të jenë me interes për ju